Zapisy na kino letnie w Przegini – WYDARZENIE ODWOŁANE – NOWY TERMIN PODAMY WKRÓTCE

0
2097
views

Szanowni Państwo!

Rozpoczynają się wakacje – to czas wypoczynku i relaksu, dlatego też chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w kinie letnim, które odbędzie się w Przegini na boisku sportowym w dniu 17 lipca 2020 roku o godzinie 21.15.

Proponujemy Państwu ankietę, która zostanie zamieszczona na fanpage’u Gminnego Ośrodka Kultury w Jerzmanowicach i w której będziecie Państwo mogli sami wybrać film.

Jedną z propozycji będzie „Przełęcz Ocalonych” – wojenna opowieść o wyjątkowym poświęceniu jednego z żołnierzy uczestniczących w bitwie o Okinawę podczas II wojny światowej. Amerykański sanitariusz z powodów religijnych odmawiający noszenia broni stał się bohaterem tej bitwy nie z powodu liczby zabitych wrogów, lecz ocalonych towarzyszy.

Druga propozycja do „Boska Florence” – komedia biograficzna z Meryl Streep w roli Florence Foster Jenkins, która pomimo braku warunków wokalnych postanowiła realizować się na niwie muzycznej i poświęcić karierze śpiewaczki – jakie były tego konsekwencje? Odpowiedź być może poznamy podczas seansu w Przegini.

W związku z sytuacją epidemiczną jesteśmy zmuszeni przedsięwziąć środki ostrożności, dlatego udział w seansie kina letniego w Przegini będzie możliwy za okazaniem wejściówki (w formie papierowej lub elektronicznej), zaś liczba uczestników jest ograniczona. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia oraz wypełnienie formularza.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy skorzystać z poniższego formularza, w dniu wydarzenia będzie możliwe uzyskanie wejściówki po wypełnieniu ankiety przy wejściu.

Wejściówka zostanie przesłana na wskazany w formularzu adres e-mail po dokonaniu weryfikacji zgłoszenia.

Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń organizatorów oraz zachowanie dystansu społecznego i pozostałych wymogów sanitarnych.

Mamy nadzieję, że z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wszyscy spędzimy udany wieczór filmowy!

REGULAMIN