Konkurs na kartkę Bożonarodzeniową!

0
1622
views

Tegoroczne Boże Narodzenie będzie zapewne inne niż dotychczasowe. Tym bardziej jednak warto podtrzymać tradycję wysyłania do siebie kartek świątecznych, które sprawią, że adresat poczuje się wyjątkowo. Aby zachęcić do kultywowanie tego wspaniałego zwyczaju, ogłaszamy konkurs na kartkę Bożonarodzeniową!

Oto najważniejsze informacje:

  1. Prace konkursowe przyjmujemy do 4 grudnia do godziny 16.00, rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 7 grudnia, zaś wyniki podamy na naszej stronie internetowej. O ogłoszeniu wyników poinformujemy też na naszym profilu FB. Ze zwycięzcami skontaktujemy się również poprzez mail lub telefonicznie.
  2. Prace można złożyć: osobiście(do specjalnej skrzynki, która w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku będzie stała przed wejściem do siedziby GOK przy ul. Centralnej 97), poprzez e-mail lub pocztą (decyduje data wpływu).
  3. Kartki zwycięzców zostaną wydrukowane i będą wykorzystywane jako oficjalne gminne kartki świąteczne:) oprócz tego oczywiście będą również nagrody rzeczowe.
  4. Pamiętajcie, prosimy, o oświadczeniu, którego treść znajdziecie w regulaminie (i oczywiście o zapoznaniu się z rzeczonym regulaminem, który jest dostępny pod linkiem niżej).
  5. Konkurs ma charakter indywidualny – tzn. każda praca powinna mieć jednego autora.
  6. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:

a)Dzieci do III klasy szkoły podstawowej włącznie,
b) Dzieci do klasy VIII szkoły podstawowej włącznie,
c) Młodzież i dorośli.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego (12 3895197) lub poprzez e-mail(gok@jerzmanowice.eu).

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!

Ach, no tak – jeszcze regulamin 🙂