Święto Niepodległości! Zachęcamy do wspólnego śpiewania!

0
986
views

Tegoroczne Święto Niepodległości będzie inne niż zazwyczaj. Ze względu na trwającą pandemię musieliśmy zrezygnować z tradycyjnych wydarzeń, spotkań, uroczystości.

Jednak pomimo tych trudności i niepewności, która nas otacza, możemy sprawić, by 11 listopada był nadal świętem radosnym, budzącym nadzieję i otuchę. W trudnych czasach zawsze towarzyszyły nam pieśni i piosenki, a wspólny śpiew podnosił na duchu i budował wspólnotę. Jesteśmy przekonani, że również w obecnych czasach wspólne śpiewanie w rodzinach może być wyjątkowym przeżyciem i sposobem na uczczenie Święta Niepodległości.

Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa śpiewnik, który może być pomocą i zachętą do wspólnego śpiewania. Zawiera on zarówno wzniosłe hymny, począwszy od średniowiecznej „Bogurodzicy”, uważanej za pierwszy polski hymn, jak i piosenki bardziej nam współczesne. Znajdą w nim Państwo pieśni poważne oraz radosne przyśpiewki. Mamy nadzieję, że ten różnorodny repertuar sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie i zarówno starsi, jak i młodsi z przyjemnością sięgną po śpiewnik.

Można go pobrać, wydrukować, przesyłać dalej, słowem: korzystać z niego swobodnie i bez żadnych ograniczeń.


Kliknij w grafikę poniżej.
Następnie zostanie wyświetlony śpiewnik do pobrania.


Otwórz śpiewnik