XVIII Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru i Orkiestry Młodzieżowego Zespołu „MAZURECZEK” pod dyrekcją Mariusza Mazura 6.01.2021

0
398
views

6 stycznia 2022 roku w Uroczystość Objawienia Pańskiego odbył się XVIII Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru i Orkiestry Młodzieżowego Zespołu „MAZURECZEK” pod dyrekcją Mariusza Mazura.
A wszystko rozpoczęło się od Orszaku Trzech Króli, w którym udział wzięli przedstawiciele różnych zawodów, wszystkich nacji i stanów, gdzie po drodze mieli szukać stajenki z Dzieciątkiem. Po dotarciu do kaplicy w Czubrowicach i po złożeniu pokłonu świętej Rodzinie, wszyscy chętni zostali rozgrzani ciepłym posiłkiem przygotowanym przez KGW z Czubrowic. Wymodleni i pojedzeni uczestnicy mogli wygodnie zasiąść w ławkach, aby wysłuchać przepięknego Koncertu Kolęd w wykonaniu Młodzieżowego Zespołu „MAZURECZEK”, który przypomnimy działa pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Jerzmanowicach. Muzycy dali prawdziwy popis. Uczta muzyczna, która trwała blisko godzinę, zgromadziła fantastyczną widownię, która nie była bierna, lecz chętnie wzięła udział w występie. Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden raz powtórzymy wspólny sukces.
Na sam koniec, życzenia noworoczne złożył wójt gminy Jerzmanowice-Przeginia Tomasz Gwizdała, który również z całą swoją rodziną wziął udział we wspólnym świętowaniu.

Niech Trzej Królowie będą dla nas przewodnikami wiary w rozpoczętym właśnie roku. Zdrowia, pokoju i pomyślności.

A pod tym linkiem krótki film z tego wydarzenia: https://fb.watch/anZPrKLD28/