Konkurs na kartkę bożonarodzeniową!

0
950
views

 

 

Boże Narodzenie to czas szczególny i chociaż zwyczaj wysyłania kartek świątecznych powoli odchodzi w zapomnienie, to jednak uważamy, że warto tę tradycję podtrzymywać. dlatego już po raz kolejny ogłaszamy Konkurs na kartkę bożonarodzeniową!

Oto najważniejsze informacje:

  1. Prace konkursowe przyjmujemy do 9 grudnia do godziny 16.00, rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 10 grudnia, zaś wyniki podamy na naszej stronie internetowej. O ogłoszeniu wyników poinformujemy też na naszym profilu FB. Ze zwycięzcami skontaktujemy się również poprzez mail lub telefonicznie.
  2. Prace można złożyć: osobiście(do specjalnej skrzynki, która w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku będzie stała przed wejściem do siedziby GOK przy ul. Centralnej 97), poprzez e-mail lub pocztą (decyduje data wpływu).
  3. Kartki zwycięzców zostaną wydrukowane i będą wykorzystywane jako oficjalne gminne kartki świąteczne:) oprócz tego oczywiście będą również nagrody rzeczowe.
  4. Pamiętajcie, prosimy, o oświadczeniu, którego treść znajdziecie w regulaminie (i oczywiście o zapoznaniu się z rzeczonym regulaminem, który jest dostępny pod linkiem niżej).
  5. Konkurs ma charakter indywidualny – tzn. każda praca powinna mieć jednego autora.
  6. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych:

a)Dzieci do III klasy szkoły podstawowej włącznie,
b) Dzieci do klasy VIII szkoły podstawowej włącznie,
c) Młodzież i dorośli.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego (12 3895197) lub poprzez e-mail(gok@jerzmanowice.eu).

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!

 

REGULAMIN